Oferty dla Ciebie

Piknik rodzinny w Centrum Górskim Korona Ziemi

Park Linowy to rozrywka i doskonałe miejsce spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Doceń swoich pracowników, przyjedźcie do nas na wyjątkową integrację i niezapomniane przeżycia. W Parku Linowym jest ponad kilometr zróżnicowanych tras pomiędzy drzewami. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem będzie Spacer w Koronie Drzew. Rodziny mogą ze sobą rywalizować w układaniu skrzynek, czy na ściance wspinaczkowej. Zwiedzanie Centrum Górskiego to niezapomniane przeżycie, które połączone z grą wyprawa świetnie zintegruje pracowników Twojej firmy. Zabawa może zostać uwieńczona biesiadowaniem przy ognisku, bądź kolacją w restauracji Base Camp Bistro.

skontaktuj się z nami a przygotujemy propozycję dla Twojej firmy wyjątkowych przeżyć dla Twoich pracowników.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Idealne rozpoczęcie wieczoru Kawalerskiego/Panieńskiego w parku linowym "Las przygód".

Przeżyj niezapomniane chwile w gronie przyjaciół. To świetny prezent dla przyszłego Pana Młodego lub Pani Młodej. Park Linowy to doskonały sposób na rozpoczęcie zabawy. Adrenalina, której członkowie zabawy doświadczą będzie pamiętana na długo i uświetni ten wyjątkowy wieczór. Przy rezerwacji grupowej dla co najmniej 10 osób, jedna osoba otrzymuje wejście gratis. Dalsze świętowanie wieczoru kawalerskiego/panieńskiego można przenieść do Restauracji Base Camp Bistro.

skontaktuj się z nami a przygotujemy atrakcyjny program dla Ciebie i Twoich znajomych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Urodziny w Centrum Górskim Korona Ziemi- zorganizuj urodziny u nas.

Świetna zabawa w Parku Linowym, zwiedzanie Korony Ziemi, obiad w Restauracji Base Camp Bistro. Park Linowy Las Przygód to doskonałe miejsce na aktywne świętowanie urodzin przez Twoje dziecko. To ponad kilometr zróżnicowanych tras pomiędzy drzewami dla dzieci w każdym wieku. Twoje dzieci i ich przyjaciele będą mogli porównać swoje umiejętności w super zabawach: układanie skrzynek i na ściance wspinaczkowej.

W Centrum Górskim młody solenizant i jego przyjaciele mogą zdobyć najwyższe szczyty świata w interaktywnej grze wyprawa. W restauracji Base Camp Bistro pociechy będą mogły zjeść urodzinowy obiad. Osoba, w dniu swoich urodzin wchodzi za 1 zł.